0777 = The biggest in small world ...

0777 تنها وبسایت آموزش برنامه نویسی و طراحی وب به زبان پارسی می باشد که همه امکانات آن 100% رایگان در سراسر فضای سایبر می باشد که با تبلیغات کاربران خود را آزار نمی دهد.
آیا مایل هستی یکی از ما باشید؟

[Delphi]

آموزش دلفی

آموزش دلفی به صورت تصویری و با توضحیحات کامل به زبان پارسی ( فارسی ) همراه با مثال ها

[HTML & CSS]

php & Mysql آموزش

به مناسبت سلامتی دوست عزیزمون مبین شروع شد.

[php & MySQL]

php & Mysql آموزش

کمی دیرتر

فرار از یا مبارزه با اسپم (spam) با ایمیل های موقت ، ایمیل های آنی و یا چند دقیقه ای

بسمه تعالی

یکی از موضوعاتی که مدام کاربران از دستش شکایت می کنند دیدن میل های متعدد در Inbox در ایمیلشون هستش که پاک کردن یا گزارش اسپم اونا به شدت وقت گیر هستش ، یکی از دغدغه های فعلی اینترنت مبارزه با هرزنامه ها هستش که امروز قصد داریم یکی از راه ها برای فرار از این آزار رو برای شما دوستان بیان کنیم.

خیلی اوقات نیاز هستش که شما نیاز دارید که تو بعضی از سایت ها ثبت نام کنید و یا ایمیلتون رو به سایت بدین و اغلب نامه تاییده میادش و شما موفق به تایید ایمیلتون نمی شود اگر اشتباه آدرس ایمیل بدین در این صورت شما با خودتون ممکنه فکر کنید ارزشش رو نداره که ، ایمیلتون رو بدین تو همون لحظه یه راهی وجود داره که شما رو از این مخمصه به خوبی نجات میده اونم استفاده از ایمیل های موفت هستش .

ایمیل موقت چیست ؟

برخی از سایت ها وجود دارد که به شما اجازه این رو میدهد که سرویس ایمیلشون به صورت موقت استفاده کنید ، برخی از این سایت ها اجازه میده به شما یک ایمیل 10 دقیقه ای ایجاد کنید در یک لحظه بدون ثبت نام های طولانی برخی دیگر اجازه این رو میدهد ، یک ایمیل رو به صورت لحظه ای استفاده کنید.

اکنون ما دو نوع این ایمیل ها  با معرفی رو معرفی می کنیم:

ایمیل های چند دقیقه ای 

یرخی از سایت ها هستند به محض ورود به این سایت ها یک ایمیل به شما اختصاص می دهد و مدت زمانی رو برای منقضی شدن ایمیل در نظر میگیرند که میتونید این مدت رو تمدید کنید ، به عنوان سایت زیر رو میتونید امتحان کنید:

 ایمیل های آنی

برخی از سایت ها وجود دارند که به شما اجازه استفاده آنی از ایمیل رو می دهند ، یعنی شما ایمیل مورد نظرتون رو با پسوند مشخص سایت انتخاب می کنند و ارسال انجام شد شما می تونید وارد سایت شید و ایمیل مورد نظر رو چک کنید به عنوان مثال سایت زیر اکنون ایمیل رو با پسوند mt2014.com@ میدهد یعنی شما تو ایمیل بزنید test@mt2014.com ایمیل ارسال میشه و بعد از وارد کردن کلمه test  توی سایت میتونید این ایمیل رو بررسی کنید. سایت:

 این ایمیل گاهی توسط برخی از سایت ها که با منظور های امنیتی بوجود آمده اند و قصد ذخیره اطلاعات حقیقی کاربران رو برای مسائل سیاسی و امنیتی دارند مانند فیس بوک و تویتر بلاک شده اند و امکان استفاده از آن را ندارید.

معایب :

  • اولین عیب این سایت ها تبلیغ های منافی با عفت آنها که باعث فیلــ-ـتر شدن آنها شده است
  • دومین عیب آنها این است که اگر شما گذرواژه خود رو فراموش کنید قصد بازیابی آن را داشته باشید اگر ایمیل های چند دقیقه ای استفاده کرده باشید که باید قید اکانت خودتون رو بزنید و اگر از ایمیل های آنی استفاده کرده باشید تا زمانی پسوند مورد نظر عوض نشده باشه امکان بازیابی پسورد را دارید.

دوستان سایت های بهتری میشناسند یا انواع بیشتری تو نظرات اعلام کنند ما به نوشته اضافه کنیم.

 تحت دسته هاي: آموزش, اینترنت و رایانه
و برچسب های: , , , , ,

Comments (2)

  1. علیرضا اسمعیل زاد می‌گه:

    هر ایمیلی از ینا بفرستی سایت هایی مثل gmail اونارو به عنوان اسپم میشناسه
    میشه آموزش های دلفی رو ادامه بدین؟نمیتونم صبر کنم

  2. yeki می‌گه:

    tnk یو حاجی ;-)

Leave a Reply

آمار